Anna Rusiniak Malinowska

 

Ukończyłam warszawską Szkołę Projektowania Wnętrz Art Studio oraz Wydział Psychologii Klinicznej na warszawskim Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W swojej pracy łącze kompetencje

z zakresu psychologii i projektowania dzięki czemu powstają kreatywne koncepcje. W pracy projektowej inspiracją dla mnie jest każda osoba, z którą współpracuje.

Staram się zobaczyć idealne wnętrze jej oczami i poukładać je w sposób, który da nam równowagę w smaku i stylu. Każdy z nas ma swoje pasje, ulubioną muzykę, wspomnienia, zakątki świata, kolory, smaki, zapachy. Każdy z nas jest inny. W świecie przepełnionym szablonami trudno jest odnaleźć swoją niszę i wyrazić siebie. Staram się być kluczem, który otwiera najpiękniejsze zakamarki tej inności, oryginalności każdego z nas. Dzięki temu powstają wnętrza ciekawe, które nie są ograniczone panującymi trendami.

LaPomme

Jest miejscem moich  inspiracji oraz przestrzenią, w której prezentuje swoje ulubione produkty. Asortyment sklepu jest pełen egzotycznych, roślinnych motywów na tapetach, najwyższej jakości porcelanie, czy też pięknych tkaninach, poduchach, pościelach. 

Zapraszam na stronę sklepu w poszukiwaniu inspiracji i pięknych przedmiotów: LaPomme 

Od lat współpracuje z prasą branżową. Z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania wnętrz. Owocem tej współpracy

są artykuły w prasie wnętrzarskiej:

Przytulne wnętrze
Tapety okiem eksperta
Jak urządzić dom nowoczesny
Łazienka okiem eksperta
Okiem eksperta
Dywany okiem eksperta
Oświetlenie okiem eksperta
Oświetlenie okiem eksperta
Show More